?⚪️ GRANDIOZE EERSTE WEDSTRIJD VAN DE MO11-1!! ?⚪️

3 sep 2018 | Algemeen Nieuws

Na jarenlange afwezigheid van een meisjesteam, heeft RWF weer een team met alleen maar meisjes!! En wat voor team! 
 
Onder leiding van de enthousiaste trainer/coach Douwe de Vries wonnen de meisjes vandaag van Marum MO11 met maar liefst 17-0!! Het publiek werd getrakteerd op fantastische acties, mooie goals, overspel waar menig seniorenteam jaloers op kan zijn en goed teamwork! 
 
Deze eerste wedstrijd geeft veel vertrouwen voor komend seizoen!! Zet ‘m op dames!! 
 
Noodzakelijk om te vermelden is dat deze wedstrijd gespeeld kon worden, omdat onze trouwe belijners, die ook in de zomer zich met hart en ziel hebben ingezet voor zulke goed mogelijk bespeelbare velden, het trainingsveld speelklaar hadden gemaakt! 
 
Met de vrijwilligers op en rond de velden, alle voetballers, ouders, pakes, beppes gaan we weer voor een topseizoen!
Delen op social media