Programmaboekje Jeugd voetbaltoernooi RWF

2 jun 2017 | Algemeen Nieuws

Het is weer zover hét RWF Jeugdvoetbal staat op het punt van beginnen. De vrijwilligers doen hun best om er een mooi toernooi van te maken, mede dankzij de hulp van sponsoren en in het bijzonder de hoofdsponsor Stichting Vrienden van Jan. Download hieronder het Porgrammaboekje

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_button link=”http://sv-rwf.nl/JSVsite/wp-content/uploads/2017/06/Programmaboekje-2017-definititief.pdf” color=”red” size=”” stretch=”” type=”” shape=”” target=”_self” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” icon=”fa-file-o” icon_divider=”yes” icon_position=”left” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” alignment=”left” class=”” id=””]Programmaboekje jeugtoernooi 2017[/fusion_button]

 

 

Het toernooi vindt plaats van zaterdag 3 juni t/m zaterdag 10 juni 2017 op sportpark ‘De Boskdobbe’ in Frieschepalen.

Zaterdagochtend 3 juni
De categorieën JO-9 (F-pupillen) en JO-11 (E-pupillen) zullen de aftrap van dit toernooi verzorgen.

Zaterdagmiddag 3 juni
Na een leuke sportieve voetbalochtend gaan we ´s middags verder met de categorie JO-13 (D-pupillen).

Dinsdagavond 6 juni
Op dinsdag gaan de veel belovende talenten van JO-19 (A-junioren) het toernooi voortzetten.

Woensdagavond 7 juni
Op woensdag komen de JO 17-1 (B1-junioren) in actie om de felbegeerde prijzen!

Donderdagavond 8 juni
Op donderdagavond is het de beurt aan spelers van de JO-15 1 (C1-junioren) om zich van hun beste kant te laten zien.

Vrijdagavond 9 juni
Op vrijdagavond komen er diverse ploegen uit de regio langs om de prijzen van de jeugd onder 23 te verdelen.

Zaterdagochtend 10 juni
Op zaterdagochtend mogen de teams van de categorie JO 15-2 (C2 junioren) en JO 17-2 (B2-junioren) deze feestelijke en sportieve voetbalweek afsluiten.

Wij willen iedereen van harte uitnodigen om alle voetballers / voetbalsters tijdens deze sportieve voetbalweek te komen aanmoedigen! Wij hebben er veel zin in en we hopen er samen met jullie een mooi toernooi van te maken!

Een hele sportieve groet,

Jeugdtoernooicommissie s.v. R.W.F.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Delen: