Aan/afmeldingen voor seizoen 2018-2019

15 mei 2018 | Algemeen Nieuws

Voor veel teams zit de competitie er inmiddels bijna op en seizoen 2017-2018 nadert het einde. Daarmee komt ook de jaarlijkse deadline voor het overschrijven naar een andere club of het opzeggen van het lidmaatschap snel dichterbij. Die deadline ligt net als in voorgaande jaren op 15 juni, 23.59 uur. De club wil alle spelers en andere leden op het hart drukken om een eventuele overschrijving of opzegging vóór 15 juni te melden bij de ledenadministratie middels het aan/afmeldformulier dat op de website ww.sv-rwf.nl te vinden is.

Een tijdige overschrijving of opzegging is in de eerste plaats in uw eigen belang. Indien een opzegging ná 15 juni bij de ledenadministratie gemeld wordt, dan is de club helaas genoodzaakt om de contributie voor het nieuwe seizoen bij u in rekening te brengen. Daarnaast is een tijdige overschrijving of opzegging ook in het belang van de club. Op dit moment wordt er op de achtergrond al hard gewerkt aan de voorbereidingen voor het komende seizoen 2018-2019 en voor de daarbij betrokken clubmensen is het belangrijk om te weten welke spelers eventueel bij s.v. R.W.F. vertrekken. Wij gaan er dan ook vanuit dat als u zich niet afgemeld hebt voor 15 juni, we ook volgend seizoen weer op jou/u kunnen rekenen.

Hoewel aanmeldingen het hele seizoen door welkom zijn is dat ook prettig voor de club om zo vroeg mogelijk te weten.

Tot slot wensen we een ieder een fijn einde van het seizoen, en tot het volgende voetbaljaar!

Op voorhand dank voor de medewerking!

Jeugdcommissie, s.v. R.W.F

Delen: