Aankondiging Jeugdtoernooi sv RWF 2018

26 apr 2018 | Algemeen Nieuws

Het is weer bijna zover, het jaarlijks terugkerende jeugdtoernooi op de velden van sv RWF! Na maanden van voorbereiding kunnen wij met trots mededelen dat het toernooi dit jaar plaats zal vinden van vrijdag 8 t/m zaterdag 16 juni.

De editie van 2018 begint met een primeur op vrijdagavond 8 juni: een toernooi voor senioren G – teams. Broekster Wâlden, Drachten en twee teams van Heerenveense Boys komen richting Sportpark De Boskdobbe om onderling een toernooi af te werken.

Na deze aftrap met een toernooi voor voetballers met een beperking volgt nog een week vol voetbal op de velden van sv RWF. Het verdere toernooischema is als volgt:

* Zaterdag 9 juni (ochtend): toernooi voor JO-13 pupillen;
* Maandagavond 11 juni (avond): toernooi voor JO-19 junioren;
* Dinsdag 12 juni (avond): toernooi voor JO-17 junioren (1e Klasse);
* Woensdag 13 juni (avond): toernooi voor JO-15 junioren;
* Donderdag 14 juni (avond): toernooi voor JO-17 junioren (3e Klasse);
* Vrijdag 15 juni (avond): toernooi voor teams uit de regio onder de 23 jaar;
* Zaterdag 16 juni (ochtend en middag): toernooi voor JO-9 en JO-11 pupillen.

Binnenkort volgt een aparte pagina op de website van sv RWF om de verdere voorbereidingen van het toernooi te volgen. Onder andere het speelschema zal hierop geplaatst worden. Daarnaast zijn wij ook te volgen via onze Facebook pagina ‘Jeugdtoernooi sv RWF’. Houd de site en onze Facebook pagina dus in de gaten!

We hopen er samen met u en met jou een fantastisch toernooi van te maken!

Met sportieve groeten,

Toernooicommissie sv RWF

Delen op social media