Met de bus naar de bekerfinale!

28 mei 2016 | Algemeen Nieuws

Zaterdag 4 juni belooft een prachtige dag te worden, gezien onze C2 en E1 een bekerfinale zullen spelen in Joure. Om er een extra groot feest van te maken willen wij met zijn allen in twee touringcars afreizen naar sportpark ‘De Hege Simmerdyk’. De planning hiervoor is:

Vertrek vanaf sv RWF:  08:45

Finaletoernooi E1:          10:30-13:20

Finalewedstrijd C2:        11:45-13:10

Vertrek naar sv RWF:    15:30

Voor de busreis zijn slechts een bepaald aantal plaatsen beschikbaar. Wil jij zelf mee of wil je als speler graag je familie/vrienden meenemen? Stuur dan een WhatsApp-bericht of e-mail met de namen van de passagiers naar:

Rienk Veenstra

Mobiel:                06-21803494

Email:    rienk_veenstra@hotmail.com

Bijdrage per persoon voor het vervoer is €5,-. Dit dient (gepast) voor de busreis betaald te worden.

Spelers en begeleiding van de finalistenteams reizen gratis.

Bij onvoldoende aanmeldingen kan de busreis (deels) geannuleerd worden. Houd hiervoor de site en/of de Facebookpagina van sv RWF in de gaten.

Delen op social media