Schrijf je weer in voor Coach van het jaar 2020/2021

26 aug 2020 | Algemeen Nieuws

!!!FC Friese Freddy wint de sv R.W.F. Coach van het jaar bokaal 2019-2020!!!

Na een spannende strijd onder andere tegen oud winnaar Blacksocks Hansie Kroes en Plopsa Jeljer Marinus heeft Freddy wagenaar beslag weten te leggen op de zo begeerde cup met de grote oren! Van harte gefeliciteerd sir Freddy!

Ook komend seizoen zal er weer volop gestreden worden in de sv RWF league, is er dit jaar weer een verrassing? Komt er een wisseling van de wacht? Zien we Johannes Veenema ooit weer terug in de top 10? Weet Theo Verbeek ook weer eens punten te pakken? Of is het toch voorzitter Arwin vd Wier die boven zich zelf uit stijgt?. We gaan het weer met zijn allen beleven!

Op naar weer een spannende strijd!!

Vr groet de CvhJ commissie!

Schrijf je in via onderstaande knop:

[fusion_button link=”https://www.coachvanhetjaar.nl/subleagues/21062/SV_RWF” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment_medium=”” alignment_small=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” sticky_display=”normal,sticky” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” border_radius=”” border_color=”” border_hover_color=”” size=”” stretch=”default” margin_top=”” margin_right=”” margin_bottom=”” margin_left=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Klik hier![/fusion_button]

 

 

Delen: