Dames sv RWF wint op eigen sportpark van vv ODV

13 feb 2020 | Algemeen Nieuws

Vv ODV betreed met een aantal bekende speelsters, waarvan een aantal enkele jaren geleden ook in ons rood witte tenue hebben gespeeld, ons mooie sportpark. Ook hun trainer Paul Veldhuis is natuurlijk geen onbekende voor ons.
Om 20.00 uur is de aftrap van dit duel. Onder leiding van scheidsrechter De Wal begint de thuisploeg voortvarend wat resulteert in een snelle voorsprong. Tineke is degene die de eerste goal voor haar rekening neemt.
Na 10 minuten komt Jitske een op een met de keepster maar weet de bal niet binnen te schieten
15 Minuten later is het wel raak. De 2-0 komt op naam van Jitske.
5 Minuten voor rust is het weer Jitske die scoort. 3-0. Tot slot nog een mooi schot van Froukje maar helaas….
Na 30 minuten klinkt het rustsignaal.
Na de thee starten we om 20.45 uur met de tweede helft. De rollen lijken even omgedraaid. Vv ODV wordt twee keer achter elkaar gevaarlijk door te schieten op doel. De wind helpt de thuisploeg een beetje en doet de bal afzwaaien.
Tineke krijgt hierna de mogelijkheid om de 4-0 binnen te tikken.
Nadat de keepster de bal uit haar handen laat glippen is ze er als de kippen bij.
Een schietpoging en een vrije trap voor Vv ODV belanden ook niet in het net achter onze keepster Annewieke. Hierna wordt de ploeg uit Wijnjewoude niet echt meer gevaarlijk. Onze verdedigers hebben de zaakjes prima voor elkaar.
Rensina komt vervolgens alleen op de keepster af maar deze is dit keer scherp en reageert met een goede redding.
10 Minuten later volgt er weer een mooie goal van Tineke. 5-0.
Al vrij snel na deze goal komt er vanaf de zijlijn een bal voor de goal maar deze is net te scherp voor Simone.
Na deze actie volgen er nog drie goals. Twee op naam van Tessa en Jitske neemt ook nog een voor haar rekening.
Eindstand 8-0.
In de kantine genieten we samen met onze gasten nog van een hapje en drankje verzorgt door barkeeper Peter en keren we met een voldaan gevoel huiswaarts.
De ploeg uit Wijnjewoude heeft, natuurlijk in samenwerking met onze dames, hun clubnaam eer aan gedaan:
” Ontspanning Door Voetbal “.

Delen op social media