Damesvoetbal 35+ sv RWF

19 okt 2017 | Algemeen Nieuws

Enthousiaste sportievelingen zijn sinds 2016 vol overgave bezig met het opstarten van damesvoetbal 35 + bij sv RWF en het resultaat mag er zijn. Inmiddels zijn er 12 dames actief.

Graag zouden we zien dat deze sportieve groep voor het nieuwe voetbalseizoen wordt uitgebreid.

Er wordt wekelijks getraind op het sportcomplex in Frieschepalen, wisselend op maandag- of woensdagavond. De eerste helft van het seizoen houden we het bij trainen, voor de tweede helft proberen we een aantal wedstrijden te organiseren in de vorm van 7×7 voetbal.

De groep bestaat uit speelsters met een drukke agenda die niet wekelijks kunnen spelen, oud speelsters die nog graag een potje voetballen op een recreatieve manier.

Ben je sportief en hou je van voetbal. Vind jij het fijn om te voetballen met dames die wat meer richting eigen leeftijd gaan. Meld je dan aan bij deze groep waar lol maken, gezelligheid en sportieve inzet de boventoon voeren. Aanmelden kan bij Renskje van der Meulen via renskjemeulen@gmail.com .

Delen: