Damesvoetbal sv RWF 2019-2020

1 mei 2019 | Algemeen Nieuws

sv RWF heeft een rijke geschiedenis in het damesvoetbal en daar zijn we trots op!

Mogelijk start vanaf volgend seizoen weer een damesteam. Als club gaan we ons hier volledig voor inzetten!

De intentie is om het damesvoetbal laagdrempelig aan te bieden, zodat zoveel mogelijk dames de voetbalschoenen (weer) aantrekken.

Op dit moment wordt gedacht aan een 7×7 doordeweekse competitievorm waarbij niet elke week gespeeld hoeft te worden. Wel zal er elke week getraind worden. Dames die wel wekelijks willen trainen, maar geen competitiewedstrijden willen voetballen, zijn ook van harte welkom.

Bovenstaande is absoluut niet vaststaand. We onderzoeken wat haalbaar en wenselijk is en op basis daarvan worden de plannen verder geconcretiseerd. Wat wel vaststaat, is dat het damesvoetbal voor 18+ is.

Woensdag 15 mei om 20.00 uur vindt een informatie-/inputavond plaats in de kantine bij RWF. Heb je interesse om te voetballen bij RWF en wil je meewerken aan het neerzetten en uitbreiden van de dames tak bij RWF dan zien we je, uiteraard vrijblijvend, graag de 15e!

Info 7×7 vrouwenvoetbal

 

 

Delen: