FAMILIEDAG SV RWF

6 jun 2022 | Algemeen Nieuws

Voor iedereen wie RWF een warm hart toedraagt, organiseren wij wederom een familiedag ter afsluiting van het voetbalseizoen. Dit houden wij op ZATERDAG 2 JULI!
Voor alle jeugd, senioren, ouders, sponsoren of wie op welke manier dan ook betrokken is bij de club.
We starten deze dag met een Engels ontbijt vanaf 12:00 uur. Vervolgens staan er voor de welpjes t/m de senioren verschillende activiteiten op de planning. Hiervoor vragen wij jullie op te geven zodat wij hier een passend schema bij kunnen maken.
Opgaves kunnen worden doorgegeven aan Jan Jongsma: 0620950606
Het makkelijkst zou zijn dat alle leiders hun teams vragen wie mee willen doen en dit in totaal door te geven. Deze opgaven graag voor 30 juni doorgeven.

Als afsluiting van de dag gaan we onder het genot van eten, drinken en muziek hier een mooie einde aan te breiden.. Voor het eten vragen wij een bijdrage van €10,- p/p, dit graag voldoen op de dag zelf. Voor de jeugd t/m 12 jaar is er een gratis patatje.
We hopen er zo met z’n allen een leuke gezellige dag van te maken, hoe meer zielen hoe meer vreugd❤️🤍❤️

Vriendelijke groet namens de AC,
Piet, Esther, Gerda, Jeannet & Jan

Delen: