Geen kind aan de zijlijn bij sv RWF.

1 okt 2022 | Algemeen Nieuws

Sporten is leuk en gezond. Wij vinden het belangrijk dat ieder kind kan voetballen bij sv RWF. Soms is het (tijdelijk)niet mogelijk om de contributie te voldoen of om bijvoorbeeld voetbalschoenen aan te schaffen.
Wij vinden dat dit geen reden mag zijn om langs de lijn te blijven staan. Is het betalen van de contributie op dit moment een probleem? Neem dan contact met ons op via Bestuur@sv-rwf.nl.

Heb je nog te kleine, maar goede voetbalschoenen? Binnenkort beginnen wij met het inzamelen hiervan. Gooi ze dus niet weg, je kan er iemand blij mee maken. Heb je nu schoenen die je wil doneren? Neem dan contact op via Bestuur@sv-rwf.nl of via het contactformulier op de website.

Ons voetbal is voor iedereen!

Bestuur sv RWF

Delen: