Gratis onze club sponsoren

21 nov 2019 | Algemeen Nieuws

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

Beste Vrienden van RWF,
 
Met de feestdagen in het vooruitzicht wordt er de komende tijd weer veel besteld via internet. Bij een online aankoop kunt u RWF gratis sponsoren. Door te bestellen via het programma Sponsorkliks ontvangt RWF een commissie over de aangeschafte producten. U bent geen meer geld kwijt!
 

Hoe werkt het?

 

[/fusion_text][fusion_button link=”https://www.sponsorkliks.com/products/shops.php?club=9971&v=website&cn=nl&ln=nl&sc=dync” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” border_radius=”” border_color=”” border_hover_color=”” size=”” stretch=”default” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Sponsorkliks – Klik hier[/fusion_button][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

 
Door op de button van hierboven te klikken gaat u naar de website van Sponsorkliks. Op de website van Sponsorkliks verschijnt een overzicht van tientallen webwinkels, waaronder Bol.com, Thuisbezorgd.nl, Mediamarkt en Zalando. Alle grote maar ook minder grote webwinkels, die veel van ons vaak gebruiken om spullen te bestellen, staan erop. Tevens is er ook een app beschikbaar genaamd sponsorkliks. Deze is te vinden in de app store van uw telefoon. Kies vervolgens de winkel en klik op bestel. U komt nu op de website van de gekozen winkel. Over alle producten die u nu besteld krijgt RWF een commissie voor.
 
Zonder jullie medewerking levert het niks op voor de club, en het zijn slechts een paar extra handelingen. Het zou super zijn wanneer we RWF op deze manier kunnen helpen aan extra inkomsten.
 
Mochten er nog vragen zijn dan horen wij die graag.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Delen op social media