Halbinho Teakema winnaar sv RWF coach van het jaar bokaal 2020-2021.

20 jul 2021 | Algemeen Nieuws

Na een zinderende strijd is het dit jaar Halbinho Teakema die de cup met de grote oren omhoog mocht tillen… het gerucht gaat dat het verschil tussen hem en Johannes Veenema is gemaakt in de wedstrijd vvv-vitesse toen de Griek giakoumakis vier ballen in het net deed belanden, Halbe gefeliciteerd en wees zuinig en trots op de wisselbokaal! . Na Hans Kroes en sir Freddy Wagenaar is Halbe de derde die zijn naam deed graveren in het zilverwerk. Op naar het komende seizoen.. een ieder start weer van nul dus statistisch gezien maak ook plopsa Jeljer weer een kans op de felbegeerde beker..of zou het zijn broeder Marinus zijn die hem net een streepje voor is.. we gaan het zien!. Dit jaar kwam er ook weer jong talent bovendrijven zoals het FC Sietze-anne en the Trissie boys.. zouden die door de jaren heen ons kunnen verassen?. Wij kijken als cvj commisie weer een naar een prachtige strijd! Nog een paar week aftellen en we (hopelijk ook onze mooie Rood Witte firma) mogen weer los!

Succes!

Delen op social media