Het Reiding Dak & Zinkwerk jeugdtoernooi gaat bijna van start!

5 juni 2024

Het aftellen is begonnen, nog een paar dagen en dan begint het Reiding Dak & Zinkwerk jeugdtoernooi! Een week lang voetbalspektakel op ons mooie sportpark De Boskdobbe. Meer dan 50 jeugdteams uit de wijde omtrek zullen hun weg naar Frieschepalen weten te vinden en strijden om de felbegeerde prijzen.

Zaterdag 8 juni starten we om 9:00 uur met de toernooien in de JO10 categorie. Zie hieronder het verdere schema van het toernooi:
– Maandag 10 juni: MO15
– Dinsdag 11 juni: JO14
– Woensdag 12 juni: JO17
– Donderdag 13 juni: JO15
– Vrijdag 14 juni: JO19 (met aansluitend feest in de kantine onder muzikale begeleiding van DJ Shadow, mis het niet!)
– Zaterdag 15 juni: JO8 & JO12/MO13

Deze editie werken we voor het eerst met Tournify, dit is een applicatie waarin wij de schema’s en indelingen hebben geprogrammeerd. Dit vertaalt zich in een website en hiermee kun jij de wedstrijdschema’s en standen van het toernooi gemakkelijk digitaal bekijken. Uitslagen en standen worden tijdens het toernooi live bijgewerkt. Het werkt als volgt:
Klik voor de Tournify website van de MO15 op deze link:  www.tournify.nl/live/svrwf-mo15
Klik voor de overige categorieën op deze link: www.tournify.nl/live/sv-rwf

De organisatie kijkt er naar uit om alle teams, sponsoren, vrijwilligers en toeschouwers te verwelkomen bij sv RWF. Het belooft een mooie week te worden. Jij komt toch ook?

Met sportieve groet,

De Toernooicommissie

Delen op social media