HOOFDVELD S.V. RWF AFGEKEURD

18 mei 2018 | Algemeen Nieuws

Het bestuur van s.v. R.W.F is genoodzaakt het hoofdveld af te keuren vanwege scherphoekige stenen op het hoofdveld. Het hoofdveld is afgelopen dagen in opdracht van de gemeente Opsterland uitgevuld met teelgrond. Dit ten behoeve van het bespeelbaar maken van het veld ten gevolge van een losliggende toplaag en daardoor ontstane kuilen in het veld

Echter, in de door de aannemer geleverde grond zaten en zitten allemaal stenen. Het verwijderen van de stenen is een onbegonnen zaak. Hoewel de gemeente heeft aangegeven dat het veld bespeelbaar is, vindt het bestuur de risico’s op blessures en verwondingen te groot.

Het speelschema van morgen wordt aangepast nu s.v. R.W.F slechts één veld tot hun beschikking heeft. Houd de site in de gaten voor eventuele wijzigingen/afgelastingen.

Het bestuur betreurt de gang van zaken. Verdere informatie volgt zo snel mogelijk.

Delen: