Janko Veenstra volgt Raymond van Zandvoort op als trainer van B/C selectie s.v. R.W.F.

27 dec 2018 | Algemeen Nieuws

Afscheid Raymond van Zandvoort:

Na twee fijne jaren van samenwerking neemt RWF na dit seizoen afscheid van Raymond van Zandvoort. De lokroep uit Driezum (zijn oude nest) was te groot en dit betekent dat we na twee seizoenen afscheid van elkaar gaan nemen. Namens het bestuur willen we Raymond heel erg bedanken voor zijn geweldige inzet en veel succes wensen bij zijn nieuwe uitdaging vanaf komend seizoen.

Janko Veenstra vanaf volgend seizoen trainer B/C selectie:

Nadat bovenstaande duidelijk werd was het voor de technische commissie snel duidelijk wie voor de opvolging de juiste kandidaat zou zijn. In een gesprek met Janko Veenstra werd dit voor beide partijen nogmaals bevestigd. Met het oog op de doorstroming van onze jeugd naar de senioren ( jarenlang heeft Janko in de de jeugd meerdere teams met succes getraind) en zijn voetbalkennis is de technische commissie zeer tevreden met zijn aanstelling en heeft alle vertrouwen in (weer) een positieve samenwerking.

Met sportieve groet,

De technische commissie,

 

Delen: