Jeugd Voetbaltoernooi RWF terug op agenda

22 jan 2020 | Algemeen Nieuws

Na een jaar van afwezigheid i.v.m. de aanleg van het kunstgrasveld en diverse werkzaamheden op De Boskdobbe afgelopen zomer keert het Jeugd Voetbaltoernooi dit seizoen terug op de agenda! Van 12 t/m 20 juni zullen talloze voetballers richting ons mooie sportpark De Boskdobbe trekken om aan het toernooi deel te nemen. We zijn voornemens ook deze editie te starten met een toernooi voor G- teams, op vrijdagavond 12 juni. Daarna zullen een week lang teams de strijd met elkaar aan gaan in de categorieën jongens en meiden onder de 9 jaar t/m spelers onder 23 jaar. De (concept) speeldata zijn als volgt:

Vrijdag 12 juni: G-voetbal Zaterdag 13 juni: MO13, JO13, JO15-2 Dinsdag 16 juni: JO19 Woensdag 17 juni: JO17 Vrijdag 19 juni: Onder 23 Zaterdag 20 juni: MO9, JO9, JO11, JO15-1

We hopen jullie ook deze jaargang weer een mooi toernooi voor te kunnen schotelen.

De Toernooicommissie

Delen op social media