Opende 1 – RWF 1 AFGELAST

9 mrt 2019 | Algemeen Nieuws

Volgens Opende is het hoofdveld niet bespeelbaar. Het hoofdveld rond de middenlijn is een drama. Met het verwachte regenweer hebben zij besloten de wedstrijd op het laatste moment af te lassen. Dit brengt wel enige vragen op aan RWF zijde. De jeugd van RWF heeft hier vanmorgen nog op gespeeld. Volgens leiders een prima veld. Tevens hoorde wij van leiders dat er vanmorgen in de kantine werd gesproken over de personeelsbezetting bij Opende 1. Opende zou te maken hebben met blessure leed. Dit werd bevestigd door iemand van Opende die wij spraken via Facebook. 

Het is niet met zekerheid te zeggen wat nu de echte reden voor de afgelasting is. Merkwaardig is het wel. 

RWF 1 traint nu om 13:30. Indien u toch nog een wedstrijd wilt bekijken RWF 3 speelt thuis om 14:30 tegen Boornbergum’80 2 en RWF 2 speelt uit om 14:30 bij Drachtsterboys 4.

 

 

 

 

 

Delen: