Sportvereniging Rood Wit Frieschepalen

Sportvereniging Rood Wit Frieschepalen (s.v. RWF) is een vereniging die een belangrijke regionale functie vervult, met meer dan 200 leden. Als één van de weinige verenigingen in de omgeving faciliteert s.v. RWF het zaterdagamateurvoetbal.

In Frieschepalen en omstreken – de leden zijn onder andere afkomstig uit Ureterp, Siegerswoude, De Wilp en Drachten – vormt de club een zeer belangrijke voorziening en levert daarmee een belangrijke bijdrage aan de leefbaarheid.

Sportieve ambities gaan hand in hand met ontspanning, gezelligheid en clubbinding. Tientallen vrijwilligers zijn dagelijks in de weer met hun club, waar ze terecht trots op zijn! Een club die mensen aan zich weet te binden.

Bij s.v. RWF is iedereen welkom en zijn alle geledingen vertegenwoordigd.
Kortom: een club waar het goed vertoeven is!

Ereleden
Alexander Bul †
Tjeerd Hoekstra †
Klaas van Houten †
Sjoerd Fennema

Leden van verdienste
Menze Buursma
Sjoerd Fennema
Lucas Van Duinen
Jan de Jong
Rindert Bijker

 

 

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]