Poiesz Jeugd Sponsor Actie

15 feb 2017 | Geen categorie

Beste clubleden van RWF,

Mij (Anje Haisma) is gevraagd om de jeugdsponsor actie dit jaar te organiseren. Als enthousiaste ouder van R.W.F én medewerker van poiesz, vind ik het persoonlijk een geweldig initiatief van poiesz dat ze voor het twaalfde jaar op rij elke keer weer duizenden euro’s schenken aan al die clubs hier in het noorden! We willen dit keer een TOPCHEQUE verdienen!!! Maar dat moeten we wél mét ELKAAR doen!! Hoe doen we dit?? Héél simpel, breng elkaar op de hoogte van deze mooie actie waarvan de tweede week nu is ingegaan en in totaal 8 weken duurt, koop boodschappen zoveel mogelijk bij poiesz en dan vooral de jeugsponsoraanbieding (met 10 extra munten) en de bakkerij aanbieding waar je zelfs 15 munten bij krijgt, elke week zijn dat weer twee andere acties!! Jeugdleden….vraag heit/mem pakes beppes familie vrienden buren of zij muntjes voor jou willen sparen! Voor de F, E, EN D PUPILLEN hebben we vier mooie prijzen bedacht, zeker de moeite waard om je best voor te gaan doen!! Voor inlever momenten in de kantine, app ik jullie in de groepsappen en op facebook dus DOE je BEST dan komt de REST!! ik hoop er een paar knalweken van te maken…..

Komende zaterdag moeten wij onze club promoten in Ureterp zijn er mischien ook nog enthousiaste volwassenen die mij een uurtje (of twee) willen helpen tussen 10:00 en 15:00 uur?

Contact: anjehaisma@hotmail.com of tel. 06-11952255

Delen: