Raadsvergadering: kunstgrasveld RWF – 19:00 verzamelen op Sportpark de Boskdobbe

11 feb 2019 | Algemeen Nieuws

Vanavond wordt door de gemeenteraad besloten over een kunstgrasveld gaat komen bij RWF. Bij de raadsvergadering vanavond mag publiek aanwezig zijn en vanuit enkele partijen die voorstander van het voorstel zijn is ook geadviseerd om hier als club gebruik van te gaan maken. Dit om zo de betrokkenheid van de mensen bij s.v. RWF te tonen. Dit vergroot aldus hen zeker de kans dat het voorstel ontremd kunstgras door de raad aangenomen wordt. Het zou mooi zijn dat er zoveel mogelijk mensen aanwezig kunnen zijn. De raadsvergadering word gehouden in het gemeentehuis te Beetsterzwaag

Locatie: Gemeentehuis Beetsterzwaag

Aanvang raadsvergadering: 19:30

Verzamelen bij RWF: 19:00

Delen op social media