Rijperkerk 1 – RWF 1

11 mei 2016 | Geen categorie

Aankomende zaterdag speelt RWF 1 de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen. In Rijperkerk is de plaatselijke v.v. de tegenstander. Voor zowel Rijperkerk als RWF is dit een wedstrijd met grote belangen. RWF staat momenteel op de elfde positie van de ranglijst, met drie punten achterstand op Rijperkerk. Deze elfde positie betekend het spelen van promotie/degradatie wedstrijden tegen een team uit de vierde klasse. Natuurlijk wil RWF dit zaterdag ternauwernood gaan voorkomen, en dat kan alleen bij winst in Rijperkerk. Zodoende kan RWF zich veilig spelen en de tiende positie overnemen van Rijperkerk.

Om dit te kunnen realiseren zal er op het veld een top prestatie moeten worden geleverd door de jongens van RWF 1. Maar ook de supporters van RWF kunnen een groot aandeel hebben in een positief resultaat. Wij vragen dus iedereen die RWF een warm hart toe draagt om zaterdag af te reizen naar Rijperkerk en ons eerste elftal aan te moedigen in dit enorm belangrijke duel!

Stand:

Delen: