ROOKVRIJE GENERATIE START MET EEN LEUKE ACTIE VANAF 17 SEPTEMBER!!

10 sep 2018 | Algemeen Nieuws

Heeft u / heb jij de ‘Rookvrije generatie’ borden al zien hangen? 
Vanaf dit seizoen wordt op het terrein van RWF op zaterdag tot 12:00 uur niet gerookt.
 
RWF wil hiermee bijdragen aan een gezonde omgeving voor de jeugd. Natuurlijk hopen wij dat onze jeugdige leden nog vele jaren fit bij RWF blijven voetballen! Om dit initiatief feestelijk in te luiden hebben we een leuke actie bedacht! 
 
In de week van 17 september en 24 september worden in totaal 5 rookvrije generatie afbeeldingen verstopt op het terrein van RWF. Vind je zo’n afbeelding? Meld je in de bestuurskamer en je wint een fantastisch mooi ‘opnaarnogvelejarenfitbijrwfvoetballen’-pakket!
 
Houd de site en Facebook vanaf volgende week in de gaten! 
 
Delen: