RWF komt net te kort in en tegen Hardegarijp

18 feb 2024 | RWF 1 Nieuws

Door vakantieperikelen trad RWF vandaag aan met maar liefst 5 andere basisspelers dan een week eerder. De eerste 20 minuten waren van beide kanten heel rommelig.Maar na deze rommelige begin fase kwamen beide teams beter in de wedstrijd. De eerste kans was voor RWF, waar Jansikko Veenema met een krachtige kopbal rakelings naast kopte, een voorbode van de intense strijd die zou volgen.In de 38e minuut leek het moment daar te zijn waar een voorzet van Hielke van der Meulen een hemels doelpunt leek te beloven, maar Janko Jagersma kopte de bal net over de lat. In de tegenaanval wist Hardegarijp tegen alle verwachtingen in de score wel te openen met een prachtige combinatie in de 16 meter.Na de rust ontspon zich een waar gevecht, waarbij Hardegarijp een grote kans kreeg om hun voorsprong te vergroten, terwijl RWF als leeuwen vocht om terug te komen. In de 60e minuut leek het alsof de goden RWF gunstig gezind waren toen Janko Jagersma de bal knap teruglegde op Wouter Donker, maar het doel bleef ongenaakbaar.In de 71e minuut was Hardegarijp heel dicht bij de 2-0 en kwam opnieuw gevaarlijk dichtbij, maar de bal miste op een haar na de paal. Daarna was het alsnog raak via een bliksemsnelle aanval verdubbelde Hardegarijp de voorsprong.Maar zoals helden uit de legendes van weleer, gaf RWF niet op. Trainer Jan Mulder bracht een extra spits in het veld, een laatste wanhopige poging om de vlam van hoop brandend te houden. Anko Bijlsma spits uit het tweede elftal, was dichtbij, maar zijn schot ging recht in de handen van de keeper.In de 84e minuut smeekte heel RWF om gerechtigheid toen een penalty leek te lonken, maar de verder uitstekende leidende scheidsrechter wuifde de smeekbedes weg. Slechts een mirakel kon RWF nog redden, en die kwam in de 90e minuut in de vorm van een hoekschop van Wouter Donker. Hielke van der Meulen, schoot de bal randje 16 met een krachtige volley in de kruising.Maar zelfs met deze prachtige goal bleef de overwinning buiten bereik, de tijd was de vijand en de klok tikte genadeloos door. Ondanks de strijd en heldhaftige inspanningen, waren de beste kansen voor Hardegarijp, en zo eindigde deze wedstrijd met een bitterzoet einde voor RWF. Dank voor de spelers van de b selectie welke hun wedstrijd hierdoor afgelast zag worden.  Ook de spelers van de Jo19 waar een aantal al stevig aan de deur rammelen voor een plekje in het 1ste elftal. De supporters weer hartelijk bedankt voor jullie support.Ook gaan onze oprechte condoleance uit naar onze leider en zijn familie. Laten we ook in deze moeilijke tijd als team en club om hen heen staan.Read wyt foar altyd!

Delen op social media

Meer RWF 1 nieuws

Tussenstand 3e klasse B

Uitslagen

Programma