RWF vergeet te scoren in Zwaagwesteinde

3 mrt 2024 | RWF 1 Nieuws

Na weken van onstuimig weer, waarin harde wind en regen de norm waren, brak eindelijk een prachtige dag aan voor het voetbal. De mannen van Jan Mulder stonden klaar om het op te nemen tegen Zwaagwesteinde. Hoewel Zwaagwesteinde in de eerdere ontmoeting de overhand had gehad, leek het deze keer anders te gaan. Het was weer even puzzelen om de juiste poppetjes op de juiste plaats te krijgen. Maar een groot compliment aan de hele selectie van RWF wie er ook in staat, iedereen doet wat van hem gevraagd wordt, En gaat er vol voor!  En juist dat kan nog wel eens heel belangrijk gaan worden in het restant van de competitie! Ondanks het harde werken slaagde RWF er echter niet in om de volle drie punten binnen te halen en keerde het team met slechts één punt terug naar huis.De wedstrijd was nog maar net bezig toen Daan de Boer de bal tot 2 maal toe heldhaftig de bal van de lijn haalde. Hier kwam RWF goed weg! Even later was er een vrije trap voor RWF. Jarno Haisma draaide de bal goed in, maar de kopbal van Xander Wagenaar werd gepakt door de keeper. In de 36e minuut kreeg Xander Wagenaar nog een kans na een goede voorzet van de hard werkende Wieger Bosma, maar zijn schot belandde in het zijnet. Een helft met geen oogstrelend voetbal maar RWF speelde beter dan Zwaagwesteinde. En ook waren de meeste kansen voor RWF. De opdracht in de rust was dan ook: Doordrukken en een goal maken!Direct na rust is deze kans er via Janko Jagersma, hij schiet de bal rakelings naast. Na deze prima doelpoging gaat de wedstrijd op en neer en wordt er veel strijd geleverd. Het verdedigende blok met Jansikko Veenema zijn broer Cornelis en Erwin Donker stond als een huis. De goede aanvallers van Zwaagwesteinde hadden deze middag niks in te brengen. In de 80e minuut een mooi debuut voor jo19-speler Sven de Boer. Zijn moment van glorie leek direct aan te breken toen hij een omhaal maakte helaas miste hij de bal op een haar na. Maar het gedurfde optreden van Sven zal ongetwijfeld herinnerd worden als een teken van zijn ambitie.RWF kreeg in de 2e helft 6 hoekschoppen en 3 vrije trappen rond de 16 meter dit toonde het krachtsverschil wel aan. Alleen moet je dan een keer toeslaan en helaas voor iedereen met een rood wit hart gebeurde dit niet. Diep in blessuretijd kon het dan ook nog anders aflopen voor RWF. Een vrije trap van Zwaagwesteinde ging rakelings over. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd in een 0-0 gelijkspel.vol passie kijken de spelers uit naar volgende week. De streekderby tegen Opende.Vastberaden om voor elkaar door het vuur te gaan!

Delen op social media

Meer RWF 1 nieuws

Tussenstand 3e klasse B

Uitslagen

Programma