RWF wint eenvoudig van Boerakker op FENNEMA DAY!

10 dec 2018 | Algemeen Nieuws

Een dag later dan u bent gewend wordt u alsnog door een wedstrijdverslagje van RWF zijde verwend. De reden dat het dit keer iets later komt dan u bent gewend?. Fennema Day, Bier, Gehaktballen, op die Pony, kwetsbare darmen nee deze sint was zon feestje niet meer gewend. Maar dan hieronder het wedstrijdverslag van de game op FENNEMA DAY, we wensen u veel leesplezier want dat stemt ons tevree.

Vandaag op de dag waar bij RWF de meest trouwe vrijwilliger in het zonnetje werd gezet, kwam Boerakker op bezoek en dat drukte zeker niet de pret. Met oud RWF trainer Gerke Hoogeveen aan het roer, kwamen de geel zwarte mannen aan en ze draaiden gelukkig RWF geen loer. Vriendelijke gasten dat mag zeker gezegd, maar vanmiddag werden ze toch door RWF berecht. 5-0 was de eindstand die werd genoteerd, en dat was zeker niet gek gescheerd. Aanval op aanval kwam er van de mannen van Jan Haan. Op FENNEMA DAY moest er gewonnen worden. Wieger 3x, abe ook weer, en Tygo maakten de goals op deze dag. En de Sint zag dat het weer ouderwets prima was. Hierna startte het mooiste deel van deze dag, wat je heus een leuke party noemen mag. Wat hebben we een fijne avond voor onze Sjoerd gehad, 3 bier een gehaktbal en live jôn dat is zeker wat. Nu nog wat oefenen en we gaan in de kerstsferen en daarvoor kun je van Anje en Irma zeker weer wat leren. Want wat zag de kantine er mooi uit. Nee dames jullie hebben het bij deze Sint zeker niet verbruid. Nu kinderen en (deels) volwassenen namens het RWF bestuur fijne feestdagen, en hopelijk kunnen jullie magen het allemaal wat verdragen. Alle vrijwilligers wederom bedankt voor de inzet, want zonder jullie is er nooit op de zaterdag Rood Witte Pret. Voor de ploegen die nog mogen spelen veel succes, nog 1 x winnen en ik sta voor jullie op de bres.

Oant Sjen ien et nije ier, veel geluk, gezondheid en met z’n allen voor de firma ient spier!!

Delen: