Teamindeling Jeugd seizoen 2016-2017

4 jul 2016 | Algemeen Nieuws

[fusion_text]De afgelopen periode hebben veel trainers en leiders meegedacht met de Technische Commissie over de indeling voor het komende seizoen 2016/2017. Mede door deze inzet is het gelukt om ook nu weer tot een voorlopige indeling te komen. We hebben volgend seizoen alle jeugdteams bezet van A1-onder 19 tot F- Pupillen onder 9.

Met ingang van komend seizoen veranderd de KNVB de verschillende teamaanduidingen voor de jeugdteams. Zo gaat bv een B2 vanaf komend seizoen door het leven als JO-15-2.

Vanaf maandag 15 augustus zullen de trainingen weer gestart worden voor de jeugd. De leiders/trainers zullen de spelers/speelsters zelf op de hoogte stellen wanneer de 1e training zal gaan plaatsvinden.

Zaterdag 27 augustus zullen de bekerwedstrijden weer gaan starten en zaterdag 10 september de competitie.

LET OP: Deze voorlopige teamindeling is onder voorbehoud. De komende weken tot aan de start van het seizoen kunnen er nog steeds spelers bijkomen en/of vertrekken waardoor we e.e.a. moeten herzien en wat dus consequenties kan/gaat geven voor indelingen.[/fusion_text]

Delen: