Trainingsschema’s jeugd RWF

7 aug 2017 | Algemeen Nieuws

In de link bevindt zich het trainingsschema van de F pupillen t/m de A junioren. Met de eerste training van het seizoen en de tijden waarop getraind wordt door de desbetreffende trainers.

[fusion_button link=”http://sv-rwf.nl/JSVsite/wp-content/uploads/2017/08/eerste-trainingen-1.docx” title=”” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Download[/fusion_button]

 

Bijlage: Trainingschema’s

Delen: