Tussentijdse Algemene Ledenvergadering 10 april

27 mrt 2019 | Algemeen Nieuws

Beste leden, ouders van leden, vrijwilligers en sponsoren,

Het bestuur van s.v. R.W.F. nodigt u uit voor het bijwonen van een tussentijdse Algemene Ledenvergadering die zal worden gehouden op woensdagavond 10 april a.s. om 19:45 uur in de kantine. Om 19:30 uur staat de koffie en thee klaar!

Deze vergadering vindt plaats omdat wij u kunnen meedelen dat Arwin van der Wier en Klaas Krijgsheld zich kandidaat hebben gesteld voor de twee openstaande functies binnen het Bestuur. Arwin als Voorzitter en Klaas als Penningmeester. Voordat ze officieel benoemd kunnen worden dient er een stemming te worden gehouden, vandaar deze tussentijdse ALV.

Na deze korte ALV vindt er een vergadering plaats voor de ‘bouwcommissie’ die zich de komende tijd bezig gaat houden met de werkzaamheden rondom de aanleg van het nieuwe kunstgrasveld. Deze vergadering is van 20:00 – 21:00 uur.

Aansluitend wordt de kwartfinale van de Champions League wedstrijd Ajax- Juventus uitgezonden in de kantine!

Het bestuur hoopt u / jou deze avond te mogen ontvangen!

Delen: