Tweeklapper voor RWF!

17 nov 2019 | Algemeen Nieuws

Het werd een mooie zaterdag voor Rwf vandaag. Eerst naar Harkema Opeinde om aldaar met eigen ogen te zien of kootstertille de drie punten wist mee te nemen om zo nog kans op periode 1 te behouden. Bij rust was de stand 0-1 voor de tilsters maar de groen gele harkemasters draaiden de wedstrijd in de tweede helft om met een 2-1 winst als resultaat. Dit betekent dat de 1e periode voor de mannen van Jan Haan is en er zeker een toetje om promotie volgt na afloop van het seizoen. Mannen van harte gefeliciteerd!

Om 1700 werd er tevens afgetrapt voor de bekerwedstrijd tegen Olyphia een zondag 3e klasser. Een uitgebreid verslag moeten we u helaas onthouden gezien ondergetekende enkele dorstige rakkers van vocht moest voorzien. Maar na informatie ingewonnen te hebben blijkt dat we ook in de beker een ronde verder zijn door na een 0-1 achterstand er 2-1 van te maken. Na afloop was het uiteraard groot feest onder de muzikale omlijsting van Bert Solo in de kantine op us mooie sportpark de Boskdobbe! Dat er dit seizoen nog maar vele mogen volgen!

Delen: