Uitnodiging online trainersprogramma

25 aug 2017 | Algemeen Nieuws

Vanaf komend seizoen zal SV RWF met een nieuw online trainersprogramma gaan werken. Op dit online platform kunnen jeugdtrainers van RWF oefenstof halen. Op dit platform zullen specifieke trainingen/oefeningen beschikbaar zijn. Daarnaast zal er ook een dienst beschikbaar zijn met beeldmateriaal.

Bij zo’n nieuwe ontwikkeling hoort natuurlijk ook uitleg over hoe dit allemaal in zijn werk gaat. Wij nodigen daarom alle trainers/leiders uit voor een uitlegavond. Deze uitlegavond zal plaats vinden op donderdag 7 september om 20:00 uur in de kantine van SV RWF. Geïnteresseerde ouders zijn ook van harte welkom. Janko Veenstra zal namens de jeugdcommissie u allen uitleggen hoe u dit programma kunt gebruiken.

We hopen dat alle trainers en leiders hierbij aanwezig zullen zijn.

Tot 7 september!!!

Met sportieve groet,

Jeugdcommissie RWF

 

 

Delen: