Update RWF Jeugd teamindelingen seizoen 2018/2019

13 aug 2018 | Algemeen Nieuws

​geachte ouders verzorgers en jeugdleden,
 
hierbij de bijwerkte versie van de jeugdindelingen, mocht je net aangemeld voor voetbal hebben en zie je jezelf niet staan bij de indeling neem dan even contact met iemand van de jeugdcommissie op.
 
Vriendelijke groet de Jeugdcommissie
 
[fusion_button link=”https://sv-rwf.nl/JSVsite/wp-content/uploads/2018/08/indeling-2018-2019-update-2.xlsx” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Download hier[/fusion_button]
 
Delen: