VACATURE SCHEIDSRECHTERS COORDINATOR(EN) M/V

22 november 2022

RWF is per direct op zoek naar een of twee scheidsrechters coördinatoren.

Wat ga je doen?

Jij zorgt ervoor dat voor alle thuiswedstrijden van de JO19 t/m het 2e elftal een scheidsrechter wordt benaderd én wordt ingepland; Vanuit ons ledenbestand benader je een geschikte scheidsrechter om wedstrijden te fluiten. Ook heb je de beschikking over scheidsrechters van buiten onze vereniging. Je werkt hierbij nauw samen met ons wedstrijdsecretariaat. De te spelen wedstrijden, eventuele wijzigingen en afgelastingen krijg je via het secretariaat.

Wat vragen wij van jou?

  • Goede communicatieve en sociale vaardigheden;
  • Planningsvaardigheden.

Wat bieden wij jou?

  • Een vrijwilligersfunctie bij de leukste voetbalvereniging van Frieschepalen;
  • Samenwerking met een gezellige en hechte groep vrijwilligers;
  • Naast voetbal, houden wij bij RWF ook van een feestje op zijn tijd. Hier ben jij dan natuurlijk ook voor uitgenodigd!

Wil je meer informatie of wil je je aanmelden voor deze leuke vrijwilligersfunctie? Neem dan contact op met Klaas Krijgsheld, scheidsrechterzaken, op 06 11813421 of stuur een mail aan Bestuur@sv-rwf.nl.

We willen voorkomen dat er wedstrijden worden afgelast omdat er geen scheidsrechters zijn ingepland. Daarom is het van het grootste belang dat deze functie wordt ingevuld.

Delen op social media