Vacature trainer/coach s.v. R.W.F. B – selectie per seizoen 2023/2024

5 mei 2023

Sportvereniging Rood Wit Frieschepalen (s.v. R.W.F.) is een voetbalvereniging die een belangrijke regionale functie vervult, met meer dan 200 leden. Als één van de weinige verenigingen in de omgeving faciliteert s.v. RWF het zaterdagamateurvoetbal. Sportieve ambities gaan hand in hand met ontspanning, gezelligheid en clubbinding.

Wie zoeken wij:

Voor ons tweede elftal uitkomend in de reserve tweede klasse zijn wij opzoek naar een trainer/coach. Heb jij naast prestatie ook plezier hoog in het vaandel, en wil jij je graag ontwikkelen als voetbaltrainer. Dan is deze vacature vast en zeker iets voor jou.

Wat verwachten wij van de kandidaat:

– Is een motivator en is communicatief sterk.
– Heeft een duidelijke visie op voetbal.
– Maakt spelers zowel individueel als in teamverband sterker.
– Heeft oog voor de jeugd en overige teams en kan samenwerken met het technische kader.
– Is een verbinder en hecht veel waarde aan een goede sfeer in het team, zowel binnen als buiten het veld.

Wat kan de kandidaat van ons verwachten:

– Een jonge en enthousiaste spelersgroep.
– Een club die op alle gebieden volop in ontwikkeling is.
– Uitstekende faciliteiten om een goed trainingsniveau te realiseren, waaronder een modern kunstgrasveld.
– Ondersteuning vanuit de technische commissie.
– Voldoende opleidingsmogelijkheden, en ruimte om je te ontwikkelen als trainer.
– Een marktconforme vergoeding.

Wil je meer informatie over de functie als trainer van de B – selectie van s.v. RWF? Dan kun je telefonisch contact opnemen met Arwin van der Wier, 0657323099. Heb je interesse, stuur dan je c.v. plus motivatie voor zaterdag 20 mei naar: avdwier@gmail.com.

Delen op social media