Volg RWF op WhatsApp voor het laatste nieuws

7 maart 2024

Sinds vandaag heeft RWF een eigen WhatsApp kanaal. Op dit kanaal worden belangrijke berichten, wedstrijdverslagen en het laatste nieuws gedeeld. Elke WhatsApp-gebruiker kan zich vanaf nu abonneren op het SV RWF kanaal. Als je hebt geabonneerd is het kanaal te vinden in de app naast het tabblad “chats” onder de naam “updates”

Als abonnee kun je zelf kiezen of je een melding wil krijgen bij een update in het kanaal. Standaard staan de meldingen voor updates uit. Meldingen ontvangen aanzetten kan door rechtsboven in het kanaal op het melding icoontje te drukken.

Abonneren: Klik hier

Je privacy als volger is gewaarborgd; als volger kun je namelijk niet zien wie de andere volgers zijn. Ook zie je geen privé-info van volgers. Je ziet alleen het aantal reacties (emoticon) dat door andere volgers is gegeven.

 

Delen op social media