Webshop sv RWF online!

14 mei 2018 | Algemeen Nieuws

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” overlay_color=”” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” padding_top=”” padding_bottom=”” padding_left=”” padding_right=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” center_content=”no” last=”no” min_height=”” hover_type=”none” link=””][fusion_text columns=”” column_min_width=”” column_spacing=”” rule_style=”default” rule_size=”” rule_color=”” class=”” id=””]

Speciaal voor jou en alle andere leden van SV RWF is door 100% voetbal een webshop gemaakt, hier kunnen leden voordelig clubkleding bestellen. Om een eenduidige uitstraling te creëren, vind je in deze webshop een selectie van kleding en artikelen van het merk Jako.

Als lid van SV RWF ontvang je op alle artikelen in deze webshop 15% korting. Daarnaast kun je kiezen om je artikelen te personaliseren, door een naam, initialen, of een rugnummer op je artikelen te laten bedrukken.

De bestelde kleding en accesoires kunnen worden afgehaald bij 100% Voetbal Drachten. Bij het afhalen van de bestelling in de winkel kan er met pin of contant betaald worden.

Heb je een vraag over artikelen of bestellingen? Neem dan contact op met de klantenservice van 100% Voetbal Drachten. ​

[/fusion_text][fusion_button link=”https://www.webshop-svrwf.nl/” text_transform=”” title=”” target=”_self” link_attributes=”” alignment=”” modal=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” color=”default” button_gradient_top_color=”” button_gradient_bottom_color=”” button_gradient_top_color_hover=”” button_gradient_bottom_color_hover=”” accent_color=”” accent_hover_color=”” type=”” bevel_color=”” border_width=”” size=”” stretch=”default” shape=”” icon=”” icon_position=”left” icon_divider=”no” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]Ga naar de WEBSHOP[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Delen: