Na een jaar van afwezigheid i.v.m. de aanleg van het kunstgrasveld en diverse werkzaamheden op De Boskdobbe afgelopen zomer keert het Jeugd Voetbaltoernooi dit seizoen terug op de agenda! Van 12 t/m 20 juni zullen talloze voetballers richting ons mooie sportpark De Boskdobbe trekken om aan het toernooi deel te nemen. We zijn voornemens ook deze editie te starten met een toernooi voor G- teams, op vrijdagavond 12 juni. Daarna zullen een week lang teams de strijd met elkaar aan gaan in de categorieën jongens en meiden onder de 9 jaar t/m spelers onder 23 jaar. De (concept) speeldata zijn als volgt:

Vrijdag 12 juni: G-voetbal Zaterdag 13 juni: MO13, JO13, JO15-2 Dinsdag 16 juni: JO19 Woensdag 17 juni: JO17 Vrijdag 19 juni: Onder 23 Zaterdag 20 juni: MO9, JO9, JO11, JO15-1

We hopen jullie ook deze jaargang weer een mooi toernooi voor te kunnen schotelen.

De Toernooicommissie