Marco Roffel met FC Roffel winnaar sv RWF CVHJ League!

6 juli 2023

FC Roffel is qua verloop en stand vd subleague de meer dan terechte kampioen te noemen. Na een goede start in de competitie viel het even terug maar rechte de rug in de tweede seizoenshelft en werd overtuigend kampioen. Jan Haan werd tweede gevolgd door fc de Bot. Plopsa Jeljer eindigt vierde, een knappe prestatie mag gezegd worden. Voorgaande kampioenen Black socks en Lobster country hadden een zwaarder jaar echter geldt voor hun net als voor ieder ander, volgend seizoen weer een nieuwe kans!

Wil jij ook meestrijden om de Cup met grote oren en het daarbij horende RWF-CVHJ tricot, schrijf je dan via onderstaande link in en speel mee met jouw favoriete spelers!

Rood/witte groet de CVHJ commissie!

👉https://www.coachvanhetjaar.nl/subleagues/21062/SV_RWF

Delen op social media