Rooster + Informatie schoonmaak kantine RWF

17 aug 2016 | Algemeen Nieuws

De sleutel ophalen bij Alie Hummel (tel. 0512 303778) (06-16012727).
of mailen naar ajpijl@kpnplanet.nl
Graag een dag van te voren contact opnemen met Alie. (sleutel kan terug in de brievenbus voor bij de weg, Boskdobbe 9).

De bovenste persoon van het schoonmaakrooster neemt contact op met de ander voor het afspreken van datum en tijd en haalt en brengt de sleutel bij Alie Hummel.

Als u bent verhinderd zelf graag voor vervanging zorgen.

De schoonmaakspullen, doekjes, stofzuiger, emmers, dweil enz. staan in de berging (rechts achter in de gang).
Vieze doekjes in een emmer in de keuken laten staan.

Wekelijks:

  • Toiletten
  • Gang zuigen/dweilen
  • Vergaderzaal alles afnemen en zuigen
  • Kantine zuigen, zo nodig dweilen
  • Keuken dweilen
  • Keukenkastjes en tegels afnemen
  • Alles achter de bar afnemen
  • Ramen toegangsdeur schoonmaken
  • Prullenbakken legen

Willen jullie in de gaten houden of er een nieuwe zak in de stofzuiger moet?
Mocht er materiaal aangevuld moeten worden, willen jullie dit dan doorgeven?

Bij verhuizing graag adres en telefoonnummer doorgeven.

Het bestuur van RWF verzoekt (zo mogelijk) op maandag, dinsdag of woensdag het gebouw schoon te maken.

Contactpersonen: Jeljer Marinus (06  23221724) en Ria Zandberg (0512 301426)

[fusion_builder_container hundred_percent=”yes” overflow=”visible”][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ background_position=”left top” background_color=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” spacing=”yes” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” padding=”” margin_top=”0px” margin_bottom=”0px” class=”” id=”” animation_type=”” animation_speed=”0.3″ animation_direction=”left” hide_on_mobile=”no” center_content=”no” min_height=”none”][fusion_button link=”http://sv-rwf.nl/JSVsite/wp-content/uploads/2016/08/rooster-schoonmaak-RWF-najaar-2016.docx” color=”red” size=”xlarge” stretch=”” type=”” shape=”” target=”_self” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”1px” icon=”fa-file-text-o” icon_divider=”yes” icon_position=”left” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” alignment=”left” class=”” id=””]Schoonmaakrooster Kantine RWF[/fusion_button][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Delen: