Teamindeling Jeugd seizoen 2016-2017

De afgelopen periode hebben veel trainers en leiders meegedacht met de Technische Commissie over de indeling voor het komende seizoen 2016/2017. Mede door deze inzet is het gelukt om ook nu weer tot een voorlopige indeling te komen. We hebben volgend seizoen alle jeugdteams bezet van A1-onder 19 tot F- Pupillen onder 9.

Met ingang van komend seizoen veranderd de KNVB de verschillende teamaanduidingen voor de jeugdteams. Zo gaat bv een B2 vanaf komend seizoen door het leven als JO-15-2.

Vanaf maandag 15 augustus zullen de trainingen weer gestart worden voor de jeugd. De leiders/trainers zullen de spelers/speelsters zelf op de hoogte stellen wanneer de 1e training zal gaan plaatsvinden.

Zaterdag 27 augustus zullen de bekerwedstrijden weer gaan starten en zaterdag 10 september de competitie.

LET OP: Deze voorlopige teamindeling is onder voorbehoud. De komende weken tot aan de start van het seizoen kunnen er nog steeds spelers bijkomen en/of vertrekken waardoor we e.e.a. moeten herzien en wat dus consequenties kan/gaat geven voor indelingen.

[button link=”https://sv-rwf.nl/JSVsite/wp-content/uploads/2016/07/Indeling-RWF-voor-site-2016-2017.xlsx” color=”red” size=”” stretch=”” type=”” shape=”” target=”_blank” title=”” gradient_colors=”|” gradient_hover_colors=”|” accent_color=”” accent_hover_color=”” bevel_color=”” border_width=”” icon=”fa-file-o” icon_position=”left” icon_divider=”no” modal=”” animation_type=”0″ animation_direction=”left” animation_speed=”1″ animation_offset=”” alignment=”” class=”” id=””]Teamindeling Jeugd seizoen 2016-2017[/button]
2018-03-07T15:39:15+00:00