Tweetal nieuwe spelers voor de RWF A – Selectie

25 mei 2024

Per ingang van het volgende seizoen sluiten er twee nieuwe spelers aan bij de A-Selectie van RWF.

Jan-Jacob van der Mei is 24 jaar en is ondanks zijn jonge leeftijd al 20 jaar actief bij Drachtster Boys. Bij deze club heeft hij in alle selectieteams gevoetbald. Vervolgens heeft hij twee seizoenen bij de beloften gespeeld voordat hij vijf seizoenen onderdeel was van het eerste elftal. De afgelopen jaren heeft Jan- Jacob weinig kunnen spelen door een aantal zware blessures, hij wil bij RWF de draad weer op pakken:

“Na een goed gesprek te hebben gehad heb ik besloten om bij RWF te gaan voetballen, ik kijk uit naar het komend seizoen!”

David van der Schaaf is 27 jaar en ook hij is al vanaf zijn vijfde levensjaar actief bij Drachtster Boys. De keeper doorliep alle jeugdelftallen en maakte ook via de beloften de doorstroom naar het eerste elftal. Bij RWF gaat David de eerste keeper worden, en ook hij heeft er zin in:

“Na jarenlang bij het eerste elftal van Drachtster boys te hebben gezeten is het nu tijd voor een nieuwe uitdaging, ik heb er zin in om met RWF mooie dingen neer te zetten!”

Delen op social media