Vacature hoofdtrainer s.v. R.W.F. per seizoen 2023/2024

18 nov 2022 | RWF 1 Nieuws

Sportvereniging Rood Wit Frieschepalen (s.v. RWF) is een vereniging die een belangrijke regionale functie vervult, met meer dan 200 leden. Als één van de weinige verenigingen in de omgeving faciliteert s.v. RWF het zaterdagamateurvoetbal. Sportieve ambities gaan hand in hand met ontspanning, gezelligheid en clubbinding.

Wie zoeken wij:

RWF zoekt een enthousiaste en gedreven trainer die naast prestatie ook plezier hoog in het vaandel heeft staan, die ambitieus is en mee wil helpen om R.W.F. naar een hoger plan te tillen. Een liefhebber met passie en gevoel voor het verenigingsleven.

Wat verwachten wij van de hoofdtrainer:

 • Is een motivator en is communicatief sterk.
 • Heeft een duidelijke visie op voetbal.
 • Is in staat om zijn visie tactisch te onderbouwen en over te brengen op de spelersgroep.
 • Maakt spelers zowel individueel als in teamverband sterker.
 • Heeft oog voor de jeugd en overige teams en kan samenwerken met het technische kader.
 • Is in het bezit van UEFA/trainerslicentie B (TCII).

Wat kan de hoofdtrainer van ons verwachten:

 • Een jonge, enthousiaste en talentvolle spelersgroep.
 • Een club die op alle gebieden volop in ontwikkeling is.
 • Goede faciliteiten om een goed trainingsniveau te realiseren, waaronder een prachtig kunstgrasveld.
 • Ondersteuning vanuit de technische commissie.
 • Een marktconforme vergoeding.

Wil je meer informatie over de functie als hoofdtrainer van s.v. RWF? Dan kun je telefonisch contact opnemen met Arwin van der Wier, 06-57323099. Heb je interesse, stuur dan je c.v. plus motivatie voor donderdag 1 december naar: Avdwier@gmail.com

Delen op social media

Meer RWF 1 nieuws

Tussenstand 3e klasse B

Uitslagen

Programma